Kryształowy Dom Duszy

Aura człowieka- jak czytać aurę.

Aura człowieka to energetyczna poświata odzwierciedlająca nasz stan energetyczny. Prawidłowa analiza Aury potrafi dać nam odpowiedzi na temat naszego zdrowia fizycznego, poziomu energii, procesów w nas zachodzących oraz określić cechy naszej osobowości. Ilość informacji, jakie można wyczytać z Aury jest ogromna. W tym Artykule opiszę poszczególne warstwy Aury oraz co można z nich wyczytać.

Na samym początku muszę obalić informacje jakoby nasza Aura oparta była na systemie czakralnym. To na szczęście prawdą nie jest choć w Aurze można dostrzec funkcjonalność czakr.

A więc. Aura człowieka składa się z trzech głównych warstw.
Pierwsza, zewnętrzna to Aura Zmienna ( chwilowa). Jak nazwa wskazuje ta warstwa aury cechuje się dużą zmiennością. Określa ona nasz stan emocjonalny, mentalny, fizyczny i tym samym energetyczny na daną chwilę. Prościej mówiąc, w tej warstwie widoczny jest każdy stan trwający nie dłużej niż kilka dni (drobne choroby jak przeziębienia, zły lub dobry humor, brak skupienia czy ból). Podczas analizy Aurycznej ta część aury nie powinna być zbytnio brana pod uwagę, choć to w niej widoczne są pierwsze objawy problemów energetycznych. Jest to dość ulotna forma o małej gęstości (Mówiąc Gęstość mam na myśli skupienie energetyczne, nasycenie). Często zawiera ona bardzo wiele barw mieszających się ze sobą podobnie jak kolorowe plamki na bańce mydlanej. Zwykle jej grubość nie przekracza kilku centymetrów.

Kolejna warstwa Aury to Aura Właściwa, cechuje się znacznie większą gęstością od poprzedniej oraz znacznie bardziej stabilną budową. To właśnie w tej warstwie znajdują się informacje na temat naszego stanu zdrowia (choroby przewlekłe), stanu ciał subtelnych, stan czakr, długotrwałe stany energetyczne, pasożyty, podczepy, klątwy, ciążę… Jednym słowem wszystko to, co w człowieku długoterminowego. To właśnie na tej warstwie aury można pracować diagnozując czyjś stan. Tutaj również możemy odnaleźć informacje o ślubach, przysięgach i zobowiązaniach energetycznych z aktualnej inkarnacji. Zawiera ona znacznie mniej barw niż zewnętrzna aura i dodatkowo tworzy naszą podstawową strukturę ochronną przed energiami z zewnątrz. Jej “grubość” zależy od siły naszych struktur i ich stabilności.

Kolejną wewnętrzną warstwą Aury jest Aura Stała (Aura Duszy). Zaczyna się ona od centrum naszego ciała rozchodząc sie na zewnątrz. Określa ona stan naszej Duszy. Jej kolor to paleta barw bieli. Składa się z pewnej liczby pierścieni określających ilość inkarnacji (podobnie jak w przypadku drzewa ilość słoi określa wiek rośliny tak tutaj każdy pierścień określa ilość oraz “jakość” inkarnacji). W brew pozorom nie ilość a jakość się liczy. Im grubszy i jaśniejszy pierścień tym lepsza jakościowo (energetycznie i wzrostowo) inkarnacja. Dodatkowo w tej warstwie odczytać można zapisy przysiąg, ślubów, paktów i zobowiązań energetycznych ciągnących się przez nasze inkarnacje. Grubość tej warstwy zależy od energii i poziomu nasycenia jaki posiada dusza. W tym przypadku może ona mieć od kilku centymetrów nawet do kilkuset metrów grubości ( zasięgu)

Może to mylące, że opisane przeze mnie warstwy są najgrubsze od centrum ciała a najcieńsze na zewnątrz jednak nie zapomnijmy ze warstwy auryczne przenikają się nawzajem i wbrew pozorom Aura Stała może być wyczuwalna z wielu kilometrów natomiast Aura Zmienna nie więcej niż kilka metrów od naszego ciała. Odpowiada za to natężenie energii, które w przypadku Aury Stałej jest największe a Aury Zmiennej najmniejsze.
Nie będę rozpisywał się na temat kolorów widocznych w Aurach, bowiem te zależą od indywidualnego kodu percepcyjnego osoby analizującej. Przykładowo dla mnie kolor różowy bardzo ściśle wiąże się z ciążą u kobiet natomiast komuś innemu ten kolor oznaczać będzie miłość.

Autor: Krzysztof Bartoszewicz

Autor: Krzysztof Bartoszewicz

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie całości lub fragmentu dozwolone w przypadku podania autora tekstu oraz linku źródłowego.

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

2 komentarze

    1. Witam. Niestety ciężko mi wskazać jakąkolwiek chociażby ze względu na to że moja wiedza nie pochodzi z nich ale z własnej praktyki.
      Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Udostępnij:

Popularne artykuły:

Bez kategorii

Trudne rozstania i jak je przetrwać.

Jak radzić sobie po rozstaniu ?Ludzkie życie to ciągła lekcja, doświadczanie i samodoskonalenie. Jednym z takich doświadczeń jest niestety rozstanie z partnerem/ partnerką. Jest to często trudna sprawa zarówno dla ciała i umysłu jak i

Czytaj dalej...
magia

BHP DZIAŁAŃ MAGICZNYCH

Jak i w życiu tak i w działaniach z energiami niesamowicie istotne jest stosowanie podstawowych zasad bezpieczeństwa pracy. Specjalnie dla Was zebrałem i spisałem uniwersalne zasady BHP stosowane w magii.

Czytaj dalej...
Bez kategorii

Jak pokonać nieśmiałość.

JAK PRZEZWYCIĘŻYĆ NIEŚMIAŁOŚĆ? Witajcie Kochani. W dzisiejszym artykule dowiecie się jak możecie zwalczyć w sobie nieśmiałość, brak pewności siebie, czy inne cechy, które tak naprawdę nie są dla was dobre i sprawiają nieraz wiele problemów.

Czytaj dalej...
Bez kategorii

Tworzenie kręgów magicznych – podstawy i BHP

W tym artykule opiszę podstawy tworzenia kręgów magicznych na potrzeby naszych działań nie związanych z żadnym systemem magicznym. Dlaczego? Ponieważ każdy system magiczny posiada inne wzorce, cechy i warunki tworzenia kręgów. Tworząc więc krąg oparty

Czytaj dalej...
Bez kategorii

Róża z Jerycha- magiczna zmartwychwstanka.

W gąszczach internetu natknąłem się na pytanie odnośnie róży z Jerycha, postanowiłem, więc co nieco napisać o jej cudownych właściwościach. Róża z Jerycha potocznie zwana zmartwychwstanką to niesamowita roślina, która potrafi przetrwać największe susze, jest

Czytaj dalej...
Bez kategorii

Uwolnij się od przeszłości- Bądź Tu i Teraz

Witajcie Kochani. W dzisiejszym artykule chciałbym opowiedzieć wam o tym, jak uwolnić się od przeszłości. Bardzo często wracamy myślami i naszym umysłem do zdarzeń z przeszłości. Pobudza to nasze emocje i sprawia, że nasz umysł

Czytaj dalej...

Newsletter

Żadnego spamu. Czyste powiadomienia o nowych artykułach.

On Key

Podobne posty:

Sekrety Prawa Przyciągania.

Poznaj sekrety Prawa Przyciągania i osiągnij sukces.
Czym jest Prawo Przyciągania?
Przede wszystkim prawo to mówi o tym, że rzeczy i aspekty podobne do siebie przyciągają się w przestrzeni. Czy oby tak jest na pewno? Życie weryfikuje to nieco inaczej, podobnie jak również prawa fizyki. Otóż zauważamy, że rzeczy nie tylko podobne się przyciągają ale też ich przeciwieństwa.

Więzy Karmiczne i gromadzenie pamięci komórkowej.

Idąc przez życie gromadzimy wspomnienia, emocje i energie które stają się naszym wewnętrznym bagażem. W hinduskim pojęciu zjawisko Runanubandha określa gromadzenie się karmy ciała i tworzenie więzów karmicznych. Karma nie ma tu znaczenia nagrody czy

Droga do oświecenia- stany szczytowe i mistyczne.

Zdarzyło ci się kiedyś doświadczyć intensywnej ekscytacji, euforii czy ekstazy wraz z poczuciem pełnej harmonii i zrozumienia otaczającego cię świata lub siebie samego? A może doświadczyłeś przejścia przez granicę rzeczywistości, czas zatrzymał się i ogarnęło