Kryształowy Dom Duszy

BHP DZIAŁAŃ MAGICZNYCH

Jak i w życiu tak i w działaniach z energiami niesamowicie istotne jest stosowanie podstawowych zasad bezpieczeństwa pracy. Specjalnie dla Was zebrałem i spisałem uniwersalne zasady BHP stosowane w magii.

BHP Działań magicznych i energetycznych.

1) Nie czyń, gdy Twój umysł jest niestabilny, emocje wpływają na Twoje zachowanie w sposób niekontrolowany, bądź Twoje ciało nie jest wystarczająco silne lub zdrowe do danego czynienia.

2) Nie mieszaj ze sobą symboli, modłów, zaklęć pochodzących z różnych systemów magicznych, od różnych bóstw lub źródeł mocy. Przyczynia się to do powstawania konfliktów pomiędzy energiami i bezpośrednio wpływa na bezpieczeństwo czynienia lub samego jego efektu.

3) Nie zmieniaj funkcji i przeznaczenia przedmiotów służących do czynienia (rośliny, minerały lub przedmioty posiadające określoną funkcję lub energię nie mogą być dowolnie zmieniane lub wykorzystywane niezgodnie z ich funkcją lub walorem energetycznym)

4) Nie zmieniaj treści zaklęć i elementów rytuałów, których nie jesteś autorem. Tym samym nie zmieniaj składników, proporcji czy słów chyba, że autor czynienia określił stosowne zamienniki.

5) Tworząc zaklęcie / rytuał w pierwszej kolejności określ warunki w jakich dane czynienie powinno być wykonywane oraz KONIECZNIE ułóż formy odwołania / cofnięcia danego czynienia oraz jego efektów (nawet najlepsze czynienie uznawane jest za potencjalnie niebezpieczne jeśli nie posiada formy odwołania / odwrócenia czynienia wraz z jego efektami)

6) Bez względu na to, jaki rodzaj magii czynisz oraz z jakimi energiami współpracujesz dbaj o swoją równowagę i czystość energetyczną, mentalną, emocjonalną i fizyczną.

7) Każde czynienie powinno odbywać się tylko i wyłącznie w warunkach stworzonych i określonych dla danego czynienia zgodnie z opisem stworzonym przez autora.

8) Osoba czyniąca powinna posiadać co najmniej podstawową wiedzę z zakresu chemii, biologii i fizyki by mieszając ingrediencje, wykorzystując zioła czy stosując składniki aktywne nie wywołać reakcji niebezpiecznych dla zdrowia lub życia.

9) Ważne w czynieniu jest znajomość i stosowanie podstawowych zasad BHP stosowanych w świecie materii by przy pracy z żywiołami, elektrycznością, substancjami aktywnymi chemicznie i biologicznie nie narazić siebie i osób trzecich na utratę zdrowia lub życia.

UWAGA! Korzystając z energii o negatywnym walorze energetycznym ( czarna magia, ciemne moce itd) jest jednoznaczne z nieprzestrzeganiem zasad BHP zarówno w kontekście energetycznym jak i etyczno-moralnym. Dzieje się tak ze względu na chaotyczność i niestabilność energii o takim walorze, oraz z braku możliwości przewidzenia pełnych efektów działań opartych na takich energiach.

Autor: Krzysztof Bartoszewicz

Autor: Krzysztof Bartoszewicz

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie całości lub fragmentu dozwolone w przypadku podania autora tekstu oraz linku źródłowego.

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Udostępnij:

Kurs Podstawy Medytacji

Poznaj proste i skuteczne techniki medytacyjne

Popularne artykuły:

BHP DZIAŁAŃ MAGICZNYCH

Jak i w życiu tak i w działaniach z energiami niesamowicie istotne jest stosowanie podstawowych zasad bezpieczeństwa pracy. Specjalnie dla Was zebrałem i spisałem uniwersalne zasady BHP stosowane w magii.

Czytaj dalej...

Oczyść swój dom z niskich wibracji.

Oczyszczanie domu.Witajcie Przyjaciele. Poruszę dzisiaj temat, który już wielokrotnie pojawiał się na wszelkiego rodzaju portalach czy forach poświęconych magii i ezoteryce, a mianowicie o oczyszczaniu

Czytaj dalej...

Newsletter

Żadnego spamu. Czyste powiadomienia o nowych artykułach.

On Key

Podobne posty:

jak zacząć medytować

Jak Zacząć Medytować? Oraz czym jest Medytacja.

W dzisiejszym szybkim tempie życia, coraz więcej osób odkrywa potęgę medytacji jako skutecznego narzędzia do poprawy zdrowia psychicznego, emocjonalnego i fizycznego. Jednak wiele osób wciąż nie wie jak zacząć medytować. Choć badania naukowe nieustannie potwierdzają korzyści płynące z regularnej praktyki medytacyjnej, dowodząc, że to nie tylko technika relaksacyjna, ale również

duchy przodków zawsze są wśród nas

Duchy przodków- energia rodu cię wspiera.

Witajcie kochani. Duchy przodków to bogaty i ciekawy temat. Obecnie znajdujemy się w bardzo ciekawym okresie, gdzie wiele kultur na świecie kultywuje pamięć o zmarłych przodkach. A więc to doskonała okazja by opowiedzieć wam o duchach przodków, ziemskiej macierzy i całej magicznej przestrzeni eteru. Dusza i ciała subtelne. W jednym

Duchowy Kryzys. Dlaczego Tracimy Motywację i Radość?

Rozwój duchowy i osobisty kojarzy się nam z odkrywaniem siebie, swojego sensu istnienia, szczęściem, duchowym i emocjonalnym poczuciem jedności z innymi i całą masą pozytywnych rzeczy. Jednak w trakcie swoich praktyk często doświadczamy czegoś zgoła innego, tym czymś jest Duchowy Kryzys. Pojawia się frustracja, samotność, cierpienie, brak motywacji i chęci

sekrety prawa przyciągania miniatura

Prawo Przyciągania i jego Sekrety.

Poznaj sekrety Prawa Przyciągania i osiągnij sukces.
Czym jest Prawo Przyciągania?
Przede wszystkim prawo to mówi o tym, że rzeczy i aspekty podobne do siebie przyciągają się w przestrzeni. Czy oby tak jest na pewno? Życie weryfikuje to nieco inaczej, podobnie jak również prawa fizyki. Otóż zauważamy, że rzeczy nie tylko podobne się przyciągają ale też ich przeciwieństwa.