Kryształowy Dom Duszy

BHP DZIAŁAŃ MAGICZNYCH

Jak i w życiu tak i w działaniach z energiami niesamowicie istotne jest stosowanie podstawowych zasad bezpieczeństwa pracy. Specjalnie dla Was zebrałem i spisałem uniwersalne zasady BHP stosowane w magii.

BHP Działań magicznych i energetycznych.

1) Nie czyń, gdy Twój umysł jest niestabilny, emocje wpływają na Twoje zachowanie w sposób niekontrolowany, bądź Twoje ciało nie jest wystarczająco silne lub zdrowe do danego czynienia.

2) Nie mieszaj ze sobą symboli, modłów, zaklęć pochodzących z różnych systemów magicznych, od różnych bóstw lub źródeł mocy. Przyczynia się to do powstawania konfliktów pomiędzy energiami i bezpośrednio wpływa na bezpieczeństwo czynienia lub samego jego efektu.

3) Nie zmieniaj funkcji i przeznaczenia przedmiotów służących do czynienia (rośliny, minerały lub przedmioty posiadające określoną funkcję lub energię nie mogą być dowolnie zmieniane lub wykorzystywane niezgodnie z ich funkcją lub walorem energetycznym)

4) Nie zmieniaj treści zaklęć i elementów rytuałów, których nie jesteś autorem. Tym samym nie zmieniaj składników, proporcji czy słów chyba, że autor czynienia określił stosowne zamienniki.

5) Tworząc zaklęcie / rytuał w pierwszej kolejności określ warunki w jakich dane czynienie powinno być wykonywane oraz KONIECZNIE ułóż formy odwołania / cofnięcia danego czynienia oraz jego efektów (nawet najlepsze czynienie uznawane jest za potencjalnie niebezpieczne jeśli nie posiada formy odwołania / odwrócenia czynienia wraz z jego efektami)

6) Bez względu na to, jaki rodzaj magii czynisz oraz z jakimi energiami współpracujesz dbaj o swoją równowagę i czystość energetyczną, mentalną, emocjonalną i fizyczną.

7) Każde czynienie powinno odbywać się tylko i wyłącznie w warunkach stworzonych i określonych dla danego czynienia zgodnie z opisem stworzonym przez autora.

8) Osoba czyniąca powinna posiadać co najmniej podstawową wiedzę z zakresu chemii, biologii i fizyki by mieszając ingrediencje, wykorzystując zioła czy stosując składniki aktywne nie wywołać reakcji niebezpiecznych dla zdrowia lub życia.

9) Ważne w czynieniu jest znajomość i stosowanie podstawowych zasad BHP stosowanych w świecie materii by przy pracy z żywiołami, elektrycznością, substancjami aktywnymi chemicznie i biologicznie nie narazić siebie i osób trzecich na utratę zdrowia lub życia.

UWAGA! Korzystając z energii o negatywnym walorze energetycznym ( czarna magia, ciemne moce itd) jest jednoznaczne z nieprzestrzeganiem zasad BHP zarówno w kontekście energetycznym jak i etyczno-moralnym. Dzieje się tak ze względu na chaotyczność i niestabilność energii o takim walorze, oraz z braku możliwości przewidzenia pełnych efektów działań opartych na takich energiach.

Picture of Autor: Krzysztof Bartoszewicz

Autor: Krzysztof Bartoszewicz

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie całości lub fragmentu dozwolone w przypadku podania autora tekstu oraz linku źródłowego.

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kurs Podstawy Medytacji

Poznaj proste i skuteczne techniki medytacyjne

Popularne artykuły:

Jak pokonać nieśmiałość.

JAK PRZEZWYCIĘŻYĆ NIEŚMIAŁOŚĆ? Witajcie Kochani. W dzisiejszym artykule dowiecie się jak możecie zwalczyć w sobie nieśmiałość, brak pewności siebie, czy inne cechy, które tak naprawdę

Czytaj dalej...

Jak poprawnie afirmować?

Witajcie Kochani. W dzisiejszym artykule opowiem wam o afirmacjach. O tym, czym są i jak je stosować poprawnie tak, aby rzeczy afirmowane faktycznie się zdarzały,

Czytaj dalej...

5 Zasad lepszego życia

5 ZASAD LEPSZEGO ŻYCIA – WYKONAJ TE 5 PUNKTÓW Witajcie Kochani. W dzisiejszym artykule opowiem wam o pięciu zasadach higieny umysłu. W dzisiejszych czasach wiemy

Czytaj dalej...

Umowy Dusz- Pułapki duchowości

Witajcie Kochani. Kolejny artykuł poświęcony jest pułapkom duchowości. Dzisiejszy temat – umowy dusz – dość mocno zakorzenił się w dogmatyce ogólnie pojętej duchowości. Zjawisko to

Czytaj dalej...

Newsletter

Żadnego spamu. Czyste powiadomienia o nowych artykułach.