Kryształowy Dom Duszy

Połączenia Energetyczne i ich rodzaje.

Połączenia Energetyczne
Człowiek, jako istota wielowymiarowa posiadająca zarówno ciało fizyczne jak i jedenaście ciał subtelnych, funkcjonuje w nieustannym połączeniu ze wszystkim, co go otacza. Takie połączenia energetyczne działają zarówno na naszą korzyść jak i niekorzyść.
Jesteśmy nierozerwalnie połączeni z naturą oraz z energiami Źródła kreacji, dzięki czemu nasze ciało fizyczne może funkcjonować. Brak połączenia z którąkolwiek z tych dwóch sfer kończy się tragicznie dla naszego ciała.
Jednak w tym artykule skoncentruję się na połączeniach występujących miedzy ludźmi, bowiem te najbardziej wpływają na naszą codzienność.
Aby jak najdokładniej opisać całość, podzielę rodzaje połączeń energetycznych na trzy kategorie:

Połączenia Czakralne: są to najczęściej występujące formy połączeń energetycznych między ludźmi. Występują tylko i wyłącznie pomiędzy poszczególnymi czakrami wywołując po obu stronach reakcje w zależności od tego, jaka jest jakość i forma energetyczna takiego połączenia. Podczas wizualizacji wyglądają jako pojedyncze linie łączące dwie osoby od czakry do czakry ( np. linia łącząca czakry podstawy dwóch osób). Analiza połączeń czakralnych polega przede wszystkim na sprawdzeniu “grubości” linii łączącej poszczególne czakry, jej koloru, wartości energetycznej oraz kierunku przepływu energii. Dodatkowo takie linie nie raz składają się z kilku warstw, a więc ważnym jest by każdą taką linię dokładnie przeanalizować. Często zdarza się, że z zewnątrz takie połączenie wygląda bardzo pozytywnie jednak we wnętrzu takiej linii znajdują się dodatkowe połączenia, które świadczyć mogą o ukrytym wampiryzmie. Tego typu ukryte połączenia występują często pomiędzy czakrami serca dwojga partnerów, gdzie z zewnątrz połączenie wskazywało by na relację wypełnioną miłością, jednak wewnątrz któryś z partnerów pasożytuje na drugim. Połączenia czakralne mogą mieć nawet do trzech warstw w swoich liniach. Różnią się wtedy one kolorami i kierunkiem przepływu energii. Dzięki takiej analizie można skutecznie określić, jakość relacji, oraz prawdziwe intencje każdej ze stron.

2. Połączenia Subtelne: występują na poziomie ciał subtelnych, które wbrew pozorom nie są związane z systemem czakralnym, ale z funkcjami poszczególnych ciał subtelnych. Przykładowo silne związanie emocjonalne dwóch osób przyczyni się do powstania ogromniej liczby bardzo cienkich nitek łączących ciała emocjonalne tychże osób. W formie wizualizacji przypomina to pajęcze nici podczas babiego lata lub sznury energii łączące poszczególne partie ciał. Połączenia energetyczne między ciałami subtelnymi są już znacznie trudniejsze do analizy, choć łatwo zauważalne jako formy w wizualizacjach. Bardzo łatwo jest też je dostrzec w Aurze człowieka. Zapewne każdy z Was w wizualizacji spostrzegł kiedykolwiek np: związane energią ręce gdzie drugi koniec energetycznej liny trzyma ktoś nam znamy? Tak właśnie wygląda podstawowe połączenie ciał subtelnych gdzie druga osoba swoją energią bezpośrednio lub pośrednio wpływa na nasze emocje, myśli czy czyny.
Przykład, który wskazałem świadczy o ograniczaniu kogoś w działaniach ( związane ręce). Tu jednak trzeba określić czy takie połączenia są wynikiem ataku energetycznego czy np: naszego własnego strachu przed drugą osobą. Takie połączenia na ciałach subtelnych najczęściej spotykane są u ludzi, którzy mają radykalnych rodziców starających się kontrolować życie dziecka. Przy analizie tego typu połączeń ważne jest określenie wartości energetycznej oraz kierunku przepływu energii. Dzięki analizie tego typu połączeń możemy bardzo precyzyjnie określić wpływ jednej osoby na drugą, jakość i siłę relacji oraz określić próby manipulacji naszymi poczynaniami.

3. Połączenia Rodowe: są to formy połączeń na poziomie energetyczno-biologicznym z członkami rodu. Takie połączenia nie występują pomiędzy partnerami, ale pomiędzy ludźmi, których łączy wspólna krew/ geny. Te połączenia są widoczne jako wspólny element w gęstszych strukturach energii. Połączenia energetyczne rodowe to najprostsze do określenia formy połączeń. Widoczne jako wspólny element energetyczny u pary lub grupy ludzi. Problem z tego typu połączeniami polega na tym, że są praktycznie niezrywalne, a wartość energetyczna nie zawsze jest dla nas korzystna. W tego typu połączeniach widnieje bardzo wiele informacji o całym rodzie. Traumy, klątwy, obciążenia… to najcięższe z tego, co możemy odziedziczyć po przodkach. Jednak mało kto zwraca uwagę na to, że właśnie w tych połączeniach otrzymujemy również bardzo wiele pozytywnych cech i umiejętności jak talenty muzyczne, techniczne, magiczne czy nawet uwarunkowania fizyczne.
Analizy tego typu połączeń używane są przede wszystkim przy diagnostyce obciążeń, klątw i innych problemów. Jednak jest to też bardzo skuteczna metoda na określanie ojcostwa czy odnajdowanie członków swojej rodziny.


WAŻNE: Dodatkowym rodzajem połączeń energetycznych są połączenia telegoniczne. Występują one jedynie pomiędzy partnerami seksualnymi w przypadku, gdy dojdzie do kontaktu nasienia mężczyzny z drogami rodnymi kobiety. W formach energetycznych widnieją jako element męskiej energii u kobiety i na odwrót. Dodatkowo biorąc pod uwagę, że energia człowieka jest tak indywidualna jak odcisk palca istnieje możliwość weryfikacji partnerów seksualnych.
Połączenia telegoniczne analizuje się pod kilkoma kątami. Przede wszystkim sprawdza się, czy poprzez to połączenie nie przejęliśmy na siebie jakiejś cechy czy wady partnera np: skłonności do alkoholu czy pasożyta energetycznego. Niestety prawdą jest, że podczas zbliżenia seksualnego zachodzi tak silna wymiana energetyczna pomiędzy partnerami, że bardzo często dochodzi do przekazania drugiej osobie energetycznych “brudów” jak klątw, podczepów astralnych czy innego typu nieczystości energetycznych. Tutaj też muszę wspomnieć niesamowicie ważną rzecz. Tak samo jak wymiana negatywnych elementów tak samo dzięki telegonii możemy przejąć lub podzielić się z partnerem wszelkimi pozytywnymi aspektami energetycznymi.
Transfering umiejętności, transfering cech, wzrost energetyczny, regeneracja pierwiastków to tylko niektóre z rzeczy których można dokonać poprzez poprawnie wykonany akt miłosny. Stąd magia seksualna jest uważana za jedną z najsilniejszych, jednak zdemonizowana przez wiele kultów i sekt.
Kolejną ważną kwestią przy analizie połączeń telegonicznych jest ustalenie wierności partnerów. Niestety, ale zapewne zwłaszcza wiele z Pań kiedykolwiek poczuły od swojego partnera energię innej kobiety i choć dowodów brak, to intuicja podpowiadała swoje.

A więc jeśli chodzi o analizę połączeń energetycznych pomiędzy ludźmi jest to bardzo złożony i czasochłonny proces. Trzeba brać pod uwagę bardzo wiele aspektów na wszelkich typach połączeń i prawidłowo je zinterpretować. Prawidłowo wykonana analiza potrafi powiedzieć nam niesamowicie wiele informacji o nas samych jak i ludzi nas otaczających.
Dzięki takim analizom możemy dowiedzieć się czy relacja w której jesteśmy jest dla nas dobra czy nie, czy nasi znajomi są prawdziwymi przyjaciółmi czy ukrytymi wrogami…
Tak czy inaczej do prawidłowej analizy wszelkich połączeń energetycznych wymagana jest umiejętność postrzegania energii w bardzo dobrym stopniu, inaczej nasze błędy mogą komuś zaszkodzić.

Picture of Autor: Krzysztof Bartoszewicz

Autor: Krzysztof Bartoszewicz

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie całości lub fragmentu dozwolone w przypadku podania autora tekstu oraz linku źródłowego.

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kurs Podstawy Medytacji

Poznaj proste i skuteczne techniki medytacyjne

Popularne artykuły:

Wampiryzm Energetyczny

Wampiryzm energetyczny jest pasożytniczą formą żerowania na energii innej istoty wbrew jej woli lub z pominięciem jej świadomości. Prościej mówiąc wampir energetyczny to osoba lub

Czytaj dalej...

Oczyść swój dom z niskich wibracji.

Oczyszczanie domu.Witajcie Przyjaciele. Poruszę dzisiaj temat, który już wielokrotnie pojawiał się na wszelkiego rodzaju portalach czy forach poświęconych magii i ezoteryce, a mianowicie o oczyszczaniu

Czytaj dalej...
sekrety prawa przyciągania miniatura

Prawo Przyciągania i jego Sekrety.

Poznaj sekrety Prawa Przyciągania i osiągnij sukces.
Czym jest Prawo Przyciągania?
Przede wszystkim prawo to mówi o tym, że rzeczy i aspekty podobne do siebie przyciągają się w przestrzeni. Czy oby tak jest na pewno? Życie weryfikuje to nieco inaczej, podobnie jak również prawa fizyki. Otóż zauważamy, że rzeczy nie tylko podobne się przyciągają ale też ich przeciwieństwa.

Czytaj dalej...

5 Zasad lepszego życia

5 ZASAD LEPSZEGO ŻYCIA – WYKONAJ TE 5 PUNKTÓW Witajcie Kochani. W dzisiejszym artykule opowiem wam o pięciu zasadach higieny umysłu. W dzisiejszych czasach wiemy

Czytaj dalej...

Newsletter

Żadnego spamu. Czyste powiadomienia o nowych artykułach.