Kryształowy Dom Duszy

Relacje Dusz- Kompatybilność Energetyczna

Relacje Dusz Kompatybilnych

Czym są Relacje Dusz oparte o kompatybilność energetyczną? Jak wiemy, wszystko we wszechświecie jest energią zawierającą się w swojej formie. Dusza sama w sobie jest połączeniem potężnej energii oraz wyższej świadomości, która w drodze rozwoju nabiera swego rodzaju charakterystyki. Każda dusza ma swoją unikatową emanację wynikającą z jej doświadczeń zebranych w procesach ewolucji inkarnacyjnej. Choć emanacja ta jest niepowtarzalna na skalę kosmiczną, to jednak między duszami zdarzają się podobieństwa. Czasami wynikają one z podobnych doświadczeń, które dusza przeszła, a czasami tak jak harmoniczna w muzyce choć różna to wchodzi w rezonans z inną duszą.

Relacje Dusz: Intuicyjne Połączenie i Uczucie Znajomości

Każdemu z nas zdarzyło się kiedyś przy nowo poznanej osobie poczuć to COŚ, niebywałą swobodę i poczucie więzi. Czas jakby spowalnia a my mamy głębokie wrażenie, że znamy tą osobę bardzo dobrze, zupełnie jakby nasze dusze znały się od zawsze. Czujemy jakby ten ktoś uzupełniał nasze słowa i odzwierciedlał nasze wnętrze. Czujemy, że nadajemy na tych samych falach. Często towarzyszy temu uczucie intymnej więzi wybiegającej daleko poza samą seksualność czasami nawet bez względu na płeć.

Kompatybilność i Przyciąganie Dusz

W innych przypadkach wchodzimy z kimś w relację, która rozpoczyna się od niesamowitego przyciągania fizycznego. Jesteśmy wręcz ekstatycznie owładnięci przyciąganiem do partnera czy partnerki, mamy wrażenie że każde zbliżenie fizyczne to głęboka podróż w duchową przestrzeń, nawet jeśli z życiu codziennym ta osoba wydaje się nas krzywdzić. Jeśli kiedyś tego doświadczyłaś, to istnieje ogromne prawdopodobieństwo, że wasze dusze albo są kompatybilne, albo łączy was wspólna przeszłość.

Proces Kompatybilności Energetycznej

Kompatybilność w Relacjach Dusz wynika z podobieństw, ale też i różnic, które wzajemnie się uzupełniają. To zdolność wchodzenia w proces zrozumienia i uzupełniania się. Choć podobieństwa się przyciągają, to kompatybilne dusze często bywają od siebie różne. Spasowują się one ze sobą niczym dwa puzzle. Kompatybilność dusz nie oznacza wcale połączeń inkarnacyjnych, wspólnej przeszłości czy jakichkolwiek innych form zależności. Często są to zupełnie obce nam dusze, a jednak tak bardzo pasujące do nas. Prawo emanacji i rezonansu przyciąga nas do siebie.

Relacje Dusz Kompatybilnych w Rozwoju

Kiedy nasza dusza zmaga się z jakimś problemem, a właściwie zmaga się z naszą własną krnąbrnością czy strachem przed nieznanym i nie jest w stanie sama nas popchnąć w jakimś kierunku, to wysyła w przestrzeń swoisty sygnał SOS z prośbą o wsparcie. Na taki sygnał odpowiadają dwa rodzaje dusz: te z nami kompatybilne oraz te, z którymi łączy nas pamięć inkarnacyjna. O duszach związanych z nami pamięcią inkarnacyjną opowiem w kolejnym artykule, ale co warto wiedzieć to dusza, która jest z nami kompatybilna, zawsze będzie dla nas dobra i pomoże nam wzrastać. Dusza kompatybilna nigdy nas nie skrzywdzi, nie wciągnie w trudną relację i nie zwiedzie nas na manowce.

Charakterystyka Relacji Dusz z Duszą Kompatybilną

Dusza kompatybilna to wspaniały przyjaciel, doskonały mentor czy cudowny partner. To osoba, która nie będzie nas osądzać, choć gdy trzeba, to konstruktywnie wytknie nam nasze błędy, aby nam pomóc. Relacja z duszą kompatybilną to często relacja na całe życie. Co warto też wiedzieć, to nie zawsze jest tu mowa o relacji partnerskiej. Nasza ludzka natura i chęć posiadania czasami sprawia, że intymnie zakochujemy się w duszy kompatybilnej, jednak to nie zawsze jest przedmiotem relacji.

Dusze Kompatybilne w Duchowości

W duchowości głównego nurtu dusze kompatybilne są często określane mianem Soul Mate, czyli duchowym przyjacielem i ja też jestem tego zdania, choć samo to określenie można zastosować też do wspomnianych wcześniej dusz związanych z nami pamięcią inkarnacyjną. Co charakteryzuje dusze kompatybilne to przede wszystkim niebywała czystość relacji. Wzajemne uzupełnianie się i zrozumienie. Często to właśnie tak przyjaźń, gdzie niepotrzebne są słowa. To taka forma relacji, gdzie choć nie widzimy się latami, to każde ponowne spotkanie jest wyjątkowe. Czas tu nie gra roli.

Relacje Dusz: Jak Rozpoznać Kompatybilność Dusz?

Jedyny problem jaki może wystąpić w takich spotkaniach, to nieprawidłowe rozpoznanie. Trudno jest bowiem rozróżnić kompatybilność od pamięci inkarnacyjnej czy podświadomego przyciągania wzorców partnerskich. Jak skutecznie rozpoznać, czy ktoś jest faktycznie naszym soul matem? Przede wszystkim dusza kompatybilna nie przyciąga seksualnie na pierwszym planie, ani nie wstrząsa nami swoim zachowaniem. To zwykle spokojny proces poznawania i budowania więzi. Często szybki, a jednak pełen spokoju i poczucia bycia tam, gdzie powinno się być. Owszem, może pojawić się erotyzm i magnetyzm, jednak jest on bardziej budowany stopniowo i nie jest on na pierwszym planie. Przyjaźń i zrozumienie jest tu głównym czynnikiem.

Metody Rozpoznawania Kompatybilności

Najbardziej dokładną formą pomagającą nam określić, czy mamy do czynienia z duszami kompatybilnymi, jest oczywiście analiza wykonana przez specjalistę. Często są to analizy energetyczne lub odczyty z poziomu duszy. Moja autorska technika Soul Core Reading łączy w sobie oba te aspekty i pozwala na dokładne określenie zależności między duszami. Osoby chętne zapraszam na sesję.

Picture of Autor: Krzysztof Bartoszewicz

Autor: Krzysztof Bartoszewicz

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie całości lub fragmentu dozwolone w przypadku podania autora tekstu oraz linku źródłowego.

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kurs Podstawy Medytacji

Poznaj proste i skuteczne techniki medytacyjne

Popularne artykuły:

sekrety prawa przyciągania miniatura

Prawo Przyciągania i jego Sekrety.

Poznaj sekrety Prawa Przyciągania i osiągnij sukces.
Czym jest Prawo Przyciągania?
Przede wszystkim prawo to mówi o tym, że rzeczy i aspekty podobne do siebie przyciągają się w przestrzeni. Czy oby tak jest na pewno? Życie weryfikuje to nieco inaczej, podobnie jak również prawa fizyki. Otóż zauważamy, że rzeczy nie tylko podobne się przyciągają ale też ich przeciwieństwa.

Czytaj dalej...

Jak pokonać nieśmiałość.

JAK PRZEZWYCIĘŻYĆ NIEŚMIAŁOŚĆ? Witajcie Kochani. W dzisiejszym artykule dowiecie się jak możecie zwalczyć w sobie nieśmiałość, brak pewności siebie, czy inne cechy, które tak naprawdę

Czytaj dalej...

Aura człowieka- jak czytać aurę.

Aura człowieka to energetyczna poświata odzwierciedlająca nasz stan energetyczny. Prawidłowa analiza Aury potrafi dać nam odpowiedzi na temat naszego zdrowia fizycznego, poziomu energii, procesów w

Czytaj dalej...
Relacje Dusz Kompatybilnych

Relacje Dusz- Kompatybilność Energetyczna

Relacje dusz oparte na kompatybilności energetycznej dotyczą związków, gdzie dusze rezonują ze sobą mimo różnic i unikatowych doświadczeń. Takie połączenia mogą objawiać się jako intuicyjna więź, głębokie zrozumienie lub przyciąganie fizyczne. Kompatybilne dusze wspierają się wzajemnie w rozwoju, i choć czasem trudno jest je odróżnić od związków opartych na pamięci inkarnacyjnej, charakteryzują się one harmonią i spokojeń występowaniem. Analiza energetyczna może pomóc w ich rozpoznaniu.

Czytaj dalej...

Newsletter

Żadnego spamu. Czyste powiadomienia o nowych artykułach.