Kryształowy Dom Duszy

Róża z Jerycha- magiczna zmartwychwstanka.

W gąszczach internetu natknąłem się na pytanie odnośnie róży z Jerycha, postanowiłem, więc co nieco napisać o jej cudownych właściwościach.

Róża z Jerycha potocznie zwana zmartwychwstanką to niesamowita roślina, która potrafi przetrwać największe susze, jest też rośliną długowieczną. Raz kupiona będzie służyła nam przez całe dekady, z jednej rośliny skorzystać mogą nawet nasze wnuki.

W porach suszy zwija się w kłębek i usycha, jednak, gdy tylko zostanie polana wodą odradza się I rozkwita. Stąd właśnie jej nazwa Zmartwychwstanka. Sam kwiat nie ma żadnych właściwości leczniczych ani magicznych, jednak woda, w której zmartwychwstanka powraca do życia nabiera niesamowitych właściwości zarówno leczniczych jak I magicznych.

Wystarczy umieścić suchy kłębek kwiatu w miseczce I zalać około 500 ml wody aby ujżeć niesamowite I pełne wdzięku widowisko ożywania tej pięknej rośliny.

Po około 3 godzinach róża wsiąknie część wody i odrodzi się. Pozostała część wody w naczyniu interesuje nas najbardziej. Odlewamy pozostałą wodę do buteleczki następnie dolewamy dla róży kolejne 300 ml. W ten sposób w ciągu kilku dni możemy zebrać około 1,5 l magicznej wody. Po około 2 tygodniach możemy ponownie zasuszyć roślinę 🙂 Polecam obejrzeć poradniki jak postępować z samym kwiatem by służył nam jak najdłużej.

Można śmiało jej używać do smarowania ukąszeń po owadach, skóry z wysypką oraz pomaga łagodzić zmarszczki. Dodatkowo posmarowana na skroniach i karku łagodzi migreny. Wtarta w stawy pomaga na bóle reumatyczne.

Jednak jej magiczne właściwości są znacznie bardziej niesamowite.

Woda z zmartwychwstanki ma niesamowite właściwości oczyszczające, ochronne I wiele więcej.

– Dodana do kąpieli oczyszcza z uroków, klątw I podczepów energetycznych ( do takiej kąpieli potrzebujemy około 500 – 700 ml wody z zmartwychwstanki a więc mniej więcej z 3 kwiatów)

-Próg domu skropiony taką wodą sprawia, że domownicy będą chronieni przed złem i chorobami a w domu zagości dobrobyt I miłość.

-Wykorzystywana w rytuałach miłosnych do “wskrzeszenia” uczuć miedzy partnerami, jeśli te wygasły przez problemy I trudności losowe.

-skropione nią ubranie chroni przed zaczepkami duchów i zmor oraz złym okiem.

-Poduszka skropiona wodą z zmartwychwstanki pomaga w spokojnym i zdrowym śnie bez koszmarów.

-Stosowana przy oczyszczeniach domów z negatywnych energii ( wystarczy użyć jej do mycia podłóg, mebli i okien wraz z innymi środkami czyszczącymi)

-Gdy chorujemy dobrze jest postawić miseczkę z woda ze zmartwychwstanki pod łóżkiem i na następny dzień wylać za okno, woda ta ściąga negatywne energie przy chorobie i pomaga szybszej regeneracji.

-rewelacyjna do oczyszczania siebie przed rytuałami czy innymi działaniami energetycznymi.

-Wodą z zmartwychwstanki można również namaszczać świece do rytuałów dobrobytu.

– pościel skropiona tą cudowną wodą pomaga parom które starają się o dziecko 😉

To tylko część z szerokiego wachlarzu możliwości wodzy z tej wspaniałej rośliny.

Woda z Róży z Jerycha zwana jest wodą wskrzeszenia. Najlepsze efekty osiągniemy, gdy pierwsze podlanie rośliny odbędzie się podczas pełni.

Pozdrawiam serdecznie.

Krzysztof Bartoszewicz

Picture of Autor: Krzysztof Bartoszewicz

Autor: Krzysztof Bartoszewicz

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie całości lub fragmentu dozwolone w przypadku podania autora tekstu oraz linku źródłowego.

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

2 komentarze

  1. Bardzo dziękuję za te wiadomości o Zmartwywstance.
    Serdecznie dziękuję za link do tych wiadomości.💞🙋‍♀️🤗🌻⚘🌼❤

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kurs Podstawy Medytacji

Poznaj proste i skuteczne techniki medytacyjne

Popularne artykuły:

Jak pokonać nieśmiałość.

JAK PRZEZWYCIĘŻYĆ NIEŚMIAŁOŚĆ? Witajcie Kochani. W dzisiejszym artykule dowiecie się jak możecie zwalczyć w sobie nieśmiałość, brak pewności siebie, czy inne cechy, które tak naprawdę

Czytaj dalej...

Jak pokonać Małpi Umysł

POKONAJ MAŁPI UMYSŁ Witajcie Kochani. Tematem dzisiejszego artykułu będzie małpi umysł oraz jak sobie z nim radzić. Co rozumiemy pod tym pojęciem? W buddyzmie małpim

Czytaj dalej...

Newsletter

Żadnego spamu. Czyste powiadomienia o nowych artykułach.